GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 10695023
nr 1069 5023
Kaffeservis
18 delar, Rosenthal
Kondition: nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 14 november 2016
kl 19:37:24
150 kr
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
14 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal